http://forwood.lv/lv/

Sazinieties ar mums:

Tel: 26388944

info@forwood.lv

Meža īpašumu iegāde

Lai pārdotu īpašumu, tam ir jābūt reģistrētam Zemesgrāmatā uz Jūsu vārda, vai ir jābūt īpašnieka pilnvarai pārdot īpašumu.

Pārdodot īpašumu, pircējam un pārdevējam pie notāra ir jāparaksta pirkuma līgums (šeit pirkuma līguma paraugs) un nostiprinājuma lūgums (sagatavo notārs).

Darījumos ar nekustamo īpašumu, jāņem vērā, ka var būt nepieciešama citu personu piekrišana šādos gadījumos:

  • Ja pārdevējs ir laulībā – no pārdevēja laulātā – gadījumā, ja zemesgrāmatā nav ierakstīts, ka nekustamais īpašums ir laulātā atsevišķa manta ( piem. dāvinājums, mantojums) vai arī, ka laulātajiem ir visas mantas šķirtība;
  • No trešās personas – ja zemesgrāmatā ierakstīti aizliegumi par labu trešajai personai (piemēram, kreditoram vai personai, bez kuras rakstiskas piekrišanas aizliegts nekustamo īpašumu atsavināt);

Darījuma pusēm un piekrišanas devējam jāvienojas par piekrišanas noformēšanu:

  • piekrišanu var izteikt pirkuma līgumā vai nostiprinājuma lūgumā, vienlaicīgi pie zvērināta notāra parakstot pirkuma līgumu, vai nostiprinājuma lūgumu;
  • piekrišanu var izteikt atsevišķa dokumenta veidā. Šādā gadījumā persona, kuras piekrišana darījumam nepieciešama, var vērsties pie zvērināta notāra neatkarīgi no pirkuma līguma vai nostiprinājuma lūguma parakstīšanas laika un vietas.

Pārējās ar īpašuma pārdošanu un reģistrācīju saistītās formalitātes, tajā skaitā par pašvaldības pirmpirkuma tiesību izmantošanu un reģistrācīju Zemesgrāmatā veiksim mēs.

Iepriekš saskaņojot vizītes laiku pie notara, pirkuma līguma un nostiprinājuma lūguma parakstīšanas kopējais laiks nebūs ilgāks par stundu!

Samaksu veicam īpašuma pārdošanas dienā!

Nepieciešamības gadījumā varam nokārtot visas formalitātes, kas saistītas ar īpašuma uzmērīšanu, izpirkšanu, mantošanu, kā arī Jūsu īpašumtiesību atjaunošanu vai nostiprināšanu Zemesgrāmatā.

Ja īpašums vēl nav reģistrēts Zemesgrāmatā uz Jūsu vārda, iespējams saņemt rokasnaudu (šeit rokasnaudas līguma paraugs).

Saziņai:

Telefona Nr. +371 26388944

e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.